Category:Turkish Language Pages

From EvaWiki
Jump to: navigation, search

Wiki pages translated into the Turkish Language.

Makalelerde bazı sorunlarla karşılaşırsanız (yanlış kelime ya da hatalı çeviri, anlam bozukluğu gibi) ya da makalenin ana kaynağı olan sayfa güncellenmiş ve yeni şeyler eklenmişse bunu "mbselvitopu#5636" kullanıcı adına sahip Discord adresimden ya da berkeselvitopu@gmail.com adresime e-posta atarak bana bildirirseniz çok iyi olur. İyi okumalar dilerim.

ÇN: 01.09.2021 Güncellemesi: Bu çeviri projesine COVID-19 pandemisinin getirdiği artan boş vakitler sayesinde başlamıştım fakat 6 Eylül tarihinden itibaren tekrardan yüz yüze eğitimin başlaması durumu söz konusu. Bu sebepten ötürü çevirilerin eskisi kadar hızlı ilerlemeyecek olması gibi bir durum vardır. Bugünün güncellemesine göre sitede mevcut 619 adet İngilizce makale vardır (sanırım, sitedeki diğer dillerdeki makalelerle de karışıyor olabilir) ve bunların 405 tanesi (veya aşağıdaki kategoride kaç tane yazıyorsa) bu kategorinin altında çevirilmiş olarak mevcuttur. 6 adet makalenin çevirisi henüz devam etmektedir ve aşağıda sayfaları mevcuttur. Bu sayfaları burada işaretleyeceğim ki hem hangilerinin tamamlanmamış olduğunu görün ve ben de bu sayfalarla ilgilenmeye devam edebileyim. Güncelleme yapılan sayfaları kontrol etmeye devam edeceğim fakat yeni makaleler eklemek eskisi kadar kolay olmayacak. Yine de, umuyorum ki aşağıdaki makaleler tüm sorularınızın cevaplarını sizlere sunar.

Tamamlanmamış Çeviriler

ÇN: 25.09.2021 Güncellemesi: Aşağıdaki makalelere yeni içerikler eklenmiştir, bazıları çevirilmiş bazıları ise çevirilecektir.

Güncelleme Yapılacak Çeviriler

Pages in category "Turkish Language Pages"

The following 200 pages are in this category, out of 411 total.

(previous page) (next page)

E

(previous page) (next page)